Rubriky
Jan Zábrana

ASIR Nástěnné osvětlení DOLUNAY – stylově černobílé / Nadčasový design pro stylový interiér


Stylové černobílé nástěnné osvětlení DOLUNAY

ASIR nástěnné osvětlení DOLUNAY je precizně navržený produkt v kombinaci barev černá a bílá. Tento kousek osvěží a zkrášlí nejeden pokoj a přitom působí nadčasově. Nástěnné osvětlení DOLUNAY svou designovou jednoduchostí zaujme na první pohled.

Designový klenot pro každý interiér

Typickým znakem tohoto produktu je kovová obruč, na které je zavěšeno skleněné stínítko. Celkově nástěnné osvětlení DOLUNAY měří 15 x 31 cm s výškou 28 cm. Základní deska má rozměry 10 x 10 x 2 cm. Stínítko má průměr 15 cm a výšku také 15 cm. Typ objímky je E27 a IP kód odpovídá hodnotě 20.

Zajímavostí tohoto kousku je, že skleněné stínítko působí optickou iluzí, jako by se pohybovalo a snad i něco k sobě přitahovalo. Tento optický klam je zcela nepřehlédnutelný a dodává celkovému designu nástěnného osvětlení DOLUNAY jistou divadelnost.

Bezproblémová montáž

Samotná montáž tohoto produktu je velmi snadná. Na základní desku se připevní kovová obruč a ta následně skleněné stínítko. K dispozici je zároveň podrobný návod, který vám usnadní celý proces. Pokud se však nevídíte s elektrotechnikou, nechte zapojení lustrů a nástěnných svítidel bez zástrčky odborně způsobilou osobou.

Produkt ASIR nástěnné osvětlení DOLUNAY není vybaven žárovkou, ale díky typu objímky můžete do něj nasadit žárovky s výkonem až 40 W. Produkty od ASIR jsou vyráběny s velkou precizností a důrazem na materiály, takže můžete být jistí, že se jedná o kvalitní osvětlení.

ASIR nástěnné osvětlení DOLUNAY

ASIR nástěnné osvětlení DOLUNAY je pro ty, kteří chtějí do svého interiéru přinést nejen funkčnost, ale i styl. Samozřejmostí je kvalitní zpracování a střídmý design, jako jsou produkt značky ASIR. Pokud vás toto nástěnné osvětlení zaujalo, neváhejte a navštivte stránky BestNabytek.cz, kde si ho můžete zakoupit.