Rubriky
Jan Zábrana

Černo-bílý oboustranný koberec Poros, rozměry 120 x 180 cm


Černo-bílý oboustranný koberec Poros

Černá a bílá. To je nesmrtelná kombinace, která nikdy neomrzí. A pro tento koberec to platí dvojnásob, je totiž oboustranný! Perfektně doladí téměř jakýkoli interiér a třešničkou na dortu je, že když se zašpiní, úplně snadno ho hodíte do pračky a je zas jako nový.

Nadčasový design pro každý interiér

Tento černo-bílý oboustranný koberec Poros je opravdu jedinečným kouskem pro váš domov. Jeho minimalistický design v bílo-černé kombinaci zvládne doladit jakýkoli interiér, ať už moderní nebo klasický. Jeho rozměry 120 x 180 cm jsou také ideální pro menší i větší místnosti. A když už mluvíme o volbě, rozmyslete si, na kterou stranu si ho necháte položit, každý den se tak budete těšit na jiný motiv.

Černo-bílý oboustranný koberec Poros

Snadná údržba

Jak už bylo řečeno, koberec Poros je skvělou volbou i díky své snadné údržbě. Vzhledem k tomu, že je vyroben z kvalitních materiálů, které vydrží i praní v pračce. A to čemu se nevyrovná žádná klasická rohož. Díky tomu si můžete být jistí, že bude vždy jako nový. Samozřejmě pokud si koberec vyložíte do čísté místnosti a budete s ním opatrní, stačí ho prát maximálně jedenkrát za rok či podle potřeby.

Proč si vybrat právě Poros?

Pokud máte doma rádi minimalistický design, jednoduché tvary a kombinaci černé a bílé, nemůžete tímto produktem pláchnout. Vyberte si černo-bílý oboustranný koberec Poros a berte s sebou do domácnosti nejen dekorativní, ale i praktický kousek. Budete s ním spokojení a jeho kvalitní materiály vám mohou sloužit i dlouhé roky. Tak neváhejte a udělejte svému domovu radost.

Černo-bílý oboustranný koberec Poros

Přejděte na stránku produktu na nabytekprozivot.cz a nechte se inspirovat dalšími kousky, které mohou vaši domácnost okořenit.