Rubriky
Jan Zábrana

Dětská postel s výsuvnou postelí RICO ve zelené a šedé barvě – pro maximální pohodlí vašeho dítěte!


Dětská postel Rico s výsuvnou postelí, rozměr 200×90 cm.

Dětská postel RICO je skvělou volbou pro rodiče, kteří chtějí maximální pohodlí pro své dítě. Jedná se o kvalitní a praktickou postel s výsuvnou postelí, která vám ušetří nejen místo, ale také peníze.

Výsuvná postel je nejen praktickým řešením pro ubytování návštěv, ale také pro sourozence, kteří spolu mohou sdílet pokoj. Dětská postel RICO má rozměr 200×90 cm a je tak dostatečně prostorná pro vaše děti.

Zelená a šedá barva jsou moderní a výrazné barvy, které se hodí do každého moderního interiéru. Dětská postel RICO je k dostání právě v těchto dvou barevných variantách.

Kvalita a bezpečnost jsou samozřejmostí všech výrobků značky RICO. Dětské postele jsou vyrobené z kvalitních materiálů a splňují veškeré bezpečnostní normy.

Cena dětské postele RICO s výsuvnou postelí je velmi přijatelná a dostupná pro každého rodiče. Navíc, díky praktické výsuvné posteli, ušetříte místo a peníze za další postel.

Pokud hledáte kvalitní a praktickou dětskou postel s výsuvnou postelí, pak je dětská postel RICO tou pravou volbou pro vašeho potomka. Vyzkoušejte ji a uvidíte, že vaše dítě bude spát pohodlně a v bezpečí.

Dětská postel RICO

Neotálejte a objednejte si dětskou postel RICO s výsuvnou postelí ještě dnes na našem eshopu www.interierio.cz.