Rubriky
Jan Zábrana

Dřezová baterie Paffoni Rock s vytahovací sprškou – luxus a praktičnost do kuchyně!


Paffoni Rock

Představení baterie Paffoni Rock

Dřezová baterie Paffoni Rock je módní a praktický doplněk do vaší kuchyně. Je vyrobena ze spolehlivých materiálů a disponuje moderními funkcemi. Této baterii neodolají příznivci vysoké úrovně kvality a funkčnosti. Nebojte se tedy vsadit na tuto dřezovou baterii a zároveň na pohodlí, styl a kvalitu.

Design

Design baterie Paffoni Rock je díky svému modernímu vzhledu skvělou volbou pro každou kuchyni. Díky tvaru a materiálu se baterie stává dominantou mnoha návrhů kuchyní. Je v chromu, který vynikne na jakémkoliv podkladu. Přidanou hodnotou je vytahovací rameno, které dokáže významně zvýšit komfort běžného používání.

Vytahovací sprška

Vytahovací sprška

Vytahovací sprška je funkcí, která jistě oceníte při denním vaření a mytí. Díky ní můžete snadno a rychle umýt i větší nádoby. Sprška nabízí možnost dvou proudů, které můžete jednoduše přepínat. Navíc je sprška odpojitelná, takže se skvěle hodí pro umytí například okna. Baterie tak díky této funkci získává na variabilitě a pohodlí, což jistě ocení každý, kdo tráví v kuchyni hodně času.

Technické specifikace

  • Výška baterie: 28,7 cm
  • Ramínko: 25,5 cm
  • Proud: 2
  • Typ baterie: páková
  • Barva: chrom

Nenechte si ujít tuto vynikající dřezovou baterii Paffoni Rock s vytahovací sprškou. Objednejte si ji ještě dnes a získejte nejen praktičnost pro vaši kuchyni, ale i luxusní doplněk, který na sebe strhne pozornost. Klikněte na tento link a baterie se brzy stane vaší!