Rubriky
Jan Zábrana

Elegantní rohová sedačka CURRAN 40 v béžové látce – perfektní volba pro váš obývací pokoj


Rozkládací rohová sedačka, pravá

Pokud hledáte rohovou sedačku, která bude nejen designová, ale i pohodlná, pak je tato rohová sedací souprava určena právě vám. Jednoduchý, elegantní tvar nábytku se skvěle hodí do moderních i klasických interiérů.

Elegantní široké područky umožňují pohodlný odpočinek po náročném dni. Elegantní vertikální prošívání, opakující se na opěradle, představuje nenápadný dekorativní prvek. Nastavitelné, pohodlné opěrky hlavy poskytují dokonalou oporu pro hlavu. Možnost nastavení v několika rovinách umožňuje optimalizovat komfort relaxace. Vysoká elegantní stříbrná noha dokonale splyne s jakýmkoliv aranžmá a dodá mu eleganci.

Sedačka má nejen elegantní vzhled, ale také se jedná o velmi funkční kus nábytku. Jeho nespornou výhodou je velký komfort odpočinku, který zajišťuje použití vlnité pružiny a vysoce elastické HR pěny. Rozměry rohové sedačky umožňují volný odpočinek celé rodině nebo neohlášeným hostům. Díky spací funkci s rozkladem typu „delfín“ jedním pohybem změníte rohovou sedačku na pohodlnou postel na spaní. Otoman má zásobník na povlečení nebo další přikrývky a polštáře, které budete mít vždy po ruce.

Obrázky s rozměry, detaily a funkcemi jsou pouze ilustrativní (jiná barva). Barva potahové látky: paros 02 = béžová látka. Rozměr (šxvxh): 275 x 69/98 (dle polohy záhlavníku) x 205 cm. Plocha na spaní (šxh): 210 x 125 cm. Hloubka sedu: 55 cm. Výška sedu: 45 cm. Šířka otomanu: 100 cm. Rozměry záhlavníků (šxv): 70 x 28 cm. Výška zad: 20 cm. Výška nožek: 9 cm.

Materiál:

  • Vlnitá pružina typu B, pěna T30+HR (sed), pěna T25 (zádová opěrka)
  • Nožky: chromovaná ocel

Dodáváno v demontu. Rozměry balíků: 1. 206 x 102 x 65 cm, 77 kg. 2. 180 x 105 x 65 cm, 74 kg.

Pokud vás tato elegantní rohová sedačka zaujala, můžete si ji objednat