Rubriky
Jan Zábrana

Expedo Čalouněná postel RAFO s matrací DE LUX, rozměr 180×200 cm, v provedení Jaguar 2184


Expedo Čalouněná postel RAFO s matrací DE LUX – perfektní volba pro dokonalý spánek!

Extravagantní styl postele RAFO Jaguar 2184

, je dokonalou volbou pro ty, kteří chtějí mít nejen pohodlí, ale i stylový doplněk svého interiéru. Extravagantní styl postele s jedinečným potahem Jaguar 2184, okouzlí každého nadšence designu.

Pevný rám postele zaručí stabilitu a pevnost

Rám postele je vyroben z kvalitního dřeva, což zaručuje středně tvrdost a pevnost celé konstrukce. Dřevěný rám postele je doplněn chromovanými nožičkami, které dodávají posteli dokonalý vzhled a zajišťují stabilitu při každém pohybu.

Součástí postele je rošt

Při nákupu postele RAFO s matrací DE LUX se rovněž nemusíte starat o pořízení roštu. Součástí postele je dřevěný rošt, který zaručuje dokonalou oporu, ať již si zvolíte kteroukoli z variant matrací.

Luxusní matrace s úložným prostorem

Komfortní spaní je zajištěn díky luxusní matraci DE LUX, která je součástí celého setu postele RAFO. Tato matrace je vyrobena z kvalitních materiálů a nabízí vynikající oporu pro váš zdravý a klidný spánek. Navíc, pod matrací se nachází praktický úložný prostor pro vaše věci, takže ušetříte prostor v pokoji a všechny potřebné věci budou snadno dostupné.

Výběr z potahových látek a velikosti spací plochy

Expedo Čalouněná postel RAFO s matrací DE LUX je k dispozici v různých velikostech a variantách potahových látek, takže si můžete vybrat tu, která dokonale zapadne do vašeho interiéru. V nabídce jsou různé barvy a materiály, takže už jen záleží na vašem vkusu a přání!

Shrnutí:

, je ideální pro ty, kteří chtějí mít nejen pohodlí, ale i stylový doplněk interiéru. Postel disponuje pevným dřevěným rámem s chromovanými nožičkami, a je dodávána s roštem a luxusní matrací DE LUX. Vyberte si z různých potahových látek a velikostí spací plochy a užijte si komfortní a klidný spánek s postelí RAFO od Expedo!

Expedo Čalouněná postel RAFO s matrací DE LUX

Zdroj obrázku: Pixabay.com