Rubriky
Jan Zábrana

Falco Sedací souprava Perry tmavě hnědá/světle hnědá – PRAVÁ

Sedací souprava Perry, se stane ozdobou každého moderního interiéru. Sedací souprava je rozkládací a má také praktický úložný prostor. Jednoduchým rozložením vznikne dostatečně velké lůžko vhodné k příležitostnému spaní.

Sedací souprava Perry je vhodná pro prostornou obývací část a výborně se hodí do moderního designu. Sedací souprava je navržena jako rohová, takže se hodí nejen do prostorných, ale i menších pokojů. Kombinace tmavě hnědé a světle hnědé barvy dodává sedací soupravě sofistikovaný vzhled, který potěší každého estétu.

Falco Sedací souprava Perry tmavě hnědá/světle hnědá - PRAVÁ

Kvalitní materiál a výplň

Výplň sedáku tvoří kombinace pružin faliste s kvalitní PUR pěnou. Tato kombinace zajistí pohodlné sezení. Nejenom, že je sedací souprava falco Perry neuvěřitelně pěkná na pohled, ale také je skvěle navržena tak, aby poskytovala maximální komfort v každé situaci. Opatrně vypracovaný tvar sedací soupravy a použité materiály jsou garantem pohodlného a zdravého sezení.

Kvalitní látkou v kombinaci s barevným akcentem tón v tónu. Tuto sedačku nabízíme v několika barevných variantách.

V ceně sedací soupravy jsou 3 velké opěrné polštáře 3 malé bederní polštářky. Ostatní vyobrazené dekorace nejsou v ceně, ale naše nabídka dekorací je velice obsáhlá a jistě najdete stále něco, co bude dokonale ladit s vaší novou sedací soupravou.

Jednoduchý úklid

Pokud máte malé děti nebo jste jednoduše méně zručný s úklidem, nezoufejte. Falco Sedací souprava Perry je velice snadno udržovatelná. Materiál nechá vlhkosti neproniknout příliš hluboko dovnitř, takže se snadno odstraňují fleky a jiné nečistoty. K čištění stačí jen mírně vlažná voda a běžný mýdlový roztok.

úložný prostor

Zakoupit lze zde:

Pokud vás zaujala tato sedací souprava, můžete ji zakoupit zde:

https://www.nabytekprehledne.cz/produkt/falco-sedaci-souprava-perry-tm-hneda-sv-hneda-prava-3