Rubriky
Jan Zábrana

Kesper Organizer na hračky Dino UBKE0413 – účinné uspořádání dětského pokojíčku

Organizér na hračky pro všechny kluky s motivem dinosaurů v zajímavé barevné kombinaci modré a bílé. Nudné uklízení hraček se může stát zábavou a hračky si vždy najdou své místo v dětském pokoji. Organizér je ideální k uskladnění hraček, obsahuje 9 plátěných boxů, řešených tak, aby si děti mohly ukládat hračky samy.

Vhodný pro děti od 3 let.

Vlastnosti

  • Velmi silná a stabilní konstrukce zajišťuje bezpečné a spolehlivé uložení hraček.
  • Snadno sestavitelný díky jednoduchému montážnímu návodu, který je součástí balení.
  • Zaoblené rohy zvyšují bezpečnost dětí a minimalizují riziko úrazu.

Materiál

Kvalitní MDF deska zaručuje dlouhou životnost a odolnost organizačního systému. Plátěné boxy – 9ks jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného materiálu a lze je snadno vyndat a dále používat například jako praktické a prostorné úložné koše.

Rozměry

66 x 30 x 59 cm
Zde naleznete více informací o produktu a můžete si ho zakoupit přímo na e-shopu.

Kesper Organizer na hračky Dino UBKE0413

Dětský pokojíček je místem plným fantazie, kreativity i neuvěřitelného nepořádku. Hračky se často válejí na zemi, pod postelí i v zákoutích. A právě v takových chvílích vstupuje do hry Kesper Organizer na hračky Dino UBKE0413, který nabízí praktické a efektivní řešení uskladnění všech hraček do jednoho místa. S přátelskými dinosaury jako motivem se toho happeningu zřejmě zúčastní i oblíbené Plyšové tygříčci, nebo oblíbené lodě ze stavebnice.

Kesper Organizer na hračky Dino UBKE0413 je vhodný pro děti od tří let a je vytvořen tak, aby si děti mohly své hračky ukládat samy. Organizér má celkem 9 plátěných boxů, do kterých lze uspořádat hračky různých velikostí a tvarů. Díky zaobleným rohům a kvalitní konstrukci z MDF desky se nemusíte bát poranění vašich ratolestí.

Jak už bylo zmíněno, organizér je snadno sestavitelný díky montážnímu návodu, který je součástí balení. Navíc s jeho velikostí 66 x 30 x 59 cm ho lze umístit prakticky kamkoliv.

Zkusme tedy zpestřit uklízení hraček a učinit ho v souladu s představami vašich dětí. Rozehrajte si s nimi otázky typu: „Kam nejraději uschováváte plyšové medvědy?“ a když se rozeběhnou odpovídající vám, že je to ve skalní rokli, nebo prostě v lesním presbytáři, s tímto praktickým pomocníkem je to ovšem hračka.