Rubriky
Jan Zábrana

Luxusní sprchový set Grohe Rainshower Grandera chrom / gold 26038IG0


Popis produktu

Sprchový set s 1 funkcí s délkou 94 cm. Materiál plast.

Vlastnosti produktu

Kompletní sadou koupelnového nábytku

Majitel tohoto luxusního sprchového setu nejspíše dbá na každý detail a touží po dokonalosti celé koupelny. Tento set totiž nabízí kompletní sadu koupelnového nábytku, díky které bude celkový vzhled koupelny ve stylu uniformního a dokonalého.

Vysoce kvalitní materiál

Jak již bylo řečeno, set je vyroben z kvalitního plastu. To zaručuje nejen jeho dlouhou životnost, ale i maximální odolnost vůči vodě a dalším vlivům okolí.

Nepřekonatelný design

Luxusní vzhled sprchového setu Grohe Rainshower Grandera chrom / gold 26038IG0 dokreslí dokonalost celé koupelny. Jemné zlaté prvky na chromovém pozadí dodají celému prostoru šmrnc a luxusní vzhled.

Jednoduchá a intuitivní instalace

Díky jednoduché a intuitivní instalaci, kterou bude zvládnout každý, může být tento sprchový set instalován rychle a snadno. Stačí ho připevnit na sprchovou tyč a propojit s vodovodním kohoutem.

Grohe Rainshower Grandera chrom / gold 26038IG0

Závěr

Pro majitele, kteří hledají dokonalost, luxus a eleganci v každém rohu své koupelny, je sprchový set Grohe Rainshower Grandera chrom / gold 26038IG0 tou nejlepší volbou. Svojí kvalitou, materiálovou odolností, nepřekonatelným designem a jednoduchou instalací si zaslouží být jedním z nejvyhledávanějších produktů svého druhu. Nechte se inspirovat a udělejte si radost!

Koupit tento luxusní sprchový set