Rubriky
Jan Zábrana

Moderní dřezová baterie SLEZÁK Sázava s otočným ramínkem 100 mm chrom SA301.0/21


Moderní dřezová baterie SLEZÁK Sázava s otočným ramínkem

Dřezová baterie SLEZÁK Sázava s otočným ramínkem 100 mm chrom SA301.0/21 je skvělým řešením pro vaši kuchyňskou linku. Tato moderní baterie je vyrobena z kvalitních materiálů, aby sloužila co nejdéle.

Vlastnosti baterie

Baterie SLEZÁK Sázava má otočné ramínko, což vám umožní snadno vypláchnout jakýkoliv dřez. Otočné ramínko se také dá snadno ovládat a je velmi pohodlné při používání. Baterie má rovněž rozteč 100 mm a je určena pro nástěnnou montáž na kuchyňskou linku.

Baterie má chromové provedení, díky čemuž skvěle doplní moderní kuchyňskou linku. Je také velmi snadné ji udržovat v čistotě a vypadá stále jako nová.

Jak nainstalovat baterii SLEZÁK Sázava

Montáž baterie SLEZÁK Sázava je velmi snadná, stačí ji pouze připevnit k nástěnnému krytu na kuchyňské lince. Pokud nejste zkušený kutil, doporučujeme využít služeb odborníka.

Pro instalaci baterie budete potřebovat klíč, křížový šroubovák a těsnicí materiál. Nejprve si připravte křížový šroubovák a pomocí něj odšroubujte starou baterii. Poté na kořen baterie nainstalujte těsnicí materiál a novou baterii pevně připevněte k nástěnnému krytu. Nakonec baterii připevněte pomocí klíče.

Kde koupit baterii SLEZÁK Sázava

Pokud jste se rozhodli koupit dřezovou baterii SLEZÁK Sázava s otočným ramínkem, doporučujeme vám zakoupit ji na webu Esrom.cz. Na této stránce najdete všechny potřebné informace o baterii SLEZÁK Sázava a můžete si ji snadno objednat.

Dřezová baterie SLEZÁK Sázava

Tato dřezová baterie je skvělou investicí pro každou moderní kuchyňskou linku. Je kvalitní, snadno ovladatelná a má moderní design, který dokonale doplní vaši kuchyni. Neváhejte a vybavte svou kuchyň tuto vynikající baterií!