Rubriky
Jan Zábrana

Modrý koberec Universal Dash 160 x 230 cm – Krása, kvalita a styl v jednom kusu!


Modrý koberec Universal Dash 160 x 230 cm je skvělým doplňkem, který dokáže pozvednout celou vaši místnost na novou úroveň. S nápaditými vzory a lehce kombinovatelnými odstíny dokáže koberce značky Universal skvěle doplnit váš interiér a dodat mu zažehlený vzhled.

Koberec Universal Dash je vyroben ze skvělé kvality, která zajišťuje odolnost proti poničení a zaručuje příjemný pocit pod nohama. Skvělá ochrana vašich bot a nožek před studenou podlahou.

Nápadité vzory a lehká kombinovatelnost

Koberec Universal Dash se spojuje s libovolným interiérem díky svým lehce kombinovatelným odstínům. Jeho nápadité vzory a geometrické tvary mu dodávají netradiční vzhled, který okouzlí každého.

Skvělá ochrana proti poškození

Koberec Universal Dash se skvělou kvalitou odolá většině běžných poničení. Můžete být klidní, že si vaše nové koberce užijete skutečně na dlouhá léta.

Jak koberec zvyšuje pocitově teplotu?

Jde u vás doma zima od podlahy? Pokud ano, je čas pořídit si koberec. Koberec zvyšuje pocitově teplotu o 2 °C. Tento efekt je vyvolán tím, že koberec zadržuje teplo, které by se jinak dostalo přímo do podlahy.

Antistatické vlastnosti

Některé koberce od Universal jsou antistatické. Díky této vlastnosti se vám jednoduše vysaje drobky či zvířecí srst z vašeho koberce, což vám usnadní úklid.

Pořiďte si koberec Universal Dash již dnes!

Pokud se i vy chcete těšit z krásy, kvality a stylu v jednom kusu, je čas pořídit si koberec Universal Dash již dnes. Navštivte stránky www.nabyteklevneji.cz a vyberte si ze širokého sortimentu výrobků od značky Universal, která zaručuje kvalitní a praktické řešení pro váš interiér.

Modrý koberec Universal Dash 160 x 230 cm

Koberec Universal Dash je skvělou volbou pro každého, kdo chce kombinovat kvalitu a styl. Díky svému jedinečnému designu ochrání vaše nohy před studenou podlahou a vaše podlahy před poškozením. S kobercem Universal Dash si doma užijete útulné a příjemné prostředí, které dodá každému interiéru sváteční vzhled.