Rubriky
Jan Zábrana

Nákup sprchových dveří Roth Tower Line 727-8000000-01-20 s šířkou 80 cm

Jste člověk, který rád prozkoumává trh s bytovým vybavením a uvědomili jste si, že máte téměř prázdnou koupelnu? Rozhodli jste se proto alespoň zakoupit sprchové dveře? Pokud ano, zvažte možnost zakoupení modelu Roth Tower Line 727-8000000-01-20 se šířkou 80 cm.

POZOR! Jedná se pouze o 1/2 sprchového koutu, je nutné přikoupit druhou polovinu v požadovaném rozměru

Důležitou informací, na kterou byste si měli dát pozor, je fakt, že tento model nabízí pouze polovinu sprchového koutu. Pokud tedy chcete svou koupelnu kompletně vybavit, je nutné si dokoupit druhou polovinu sprchových dveří v požadovaném rozměru.

Sprchové dveře bez vaničky a barvou profilů v matném chromu

Tento model sprchových dveří vyniká nejen svojí moderní a elegantní designovou koncepcí, ale také svým praktickým využitím. V nabídce Roth Tower Line najdete tento produkt se se šikmými či rovnými profilem a v matném chromovém provedení.

Výplň je z neprůhledného skla a s dekorem Intimglass

Pro uživatele, kteří chtějí mít v koupelně více soukromí, mohou tento model Roth Tower Line určitě ocenit. Výplň těchto sprchových dveří je z neprůhledného skla a s dekorem Intimglass, který navozuje pocit soukromí a zároveň dodává prostoru svěží a moderne vypadající design.

Produkt je opatřen povrchovou úpravou Rolshield

Sprchové dveře jsou na dennodenním používání neustále vystavovány usazování všech nečistot. Pro snadnou a jednoduchou údržbu jsou tyto dveře opatřeny povrchovou úpravou Rolshield, která sklo chrání před usazováním všech nečistot a usnadňuje jeho údržbu.

Otočný systém otevírání. Levá i pravá orientace.

Výhodou tohoto modelu je také otočný systém otevírání, který si uživatel může libovolně přizpůsobit svým potřebám a přání. Samozřejmostí je možnost vybrat si levou i pravou orientaci, dle Vašeho přání a umístění v koupelně.

Pro doplnění informací a nákup této skvělá sprchové stěny s rozměrem 80 cm můžete navštívit internetový obchod BREGA.

obrázek sprchových dveří

druhý obrázek sprchových dveří

Tento model sprchových dveří je nejen krásným, ale také praktickým řešením do každé koupelny. Je snadno udržovatelný a zároveň dodává Vaší koupelně na eleganci. Pokud se tedy rozhodujete, které sprchové dveře si pořídit, tento model určitě stojí za zvážení.