Rubriky
Jan Zábrana

Nová designová sedací souprava Glader ve sladké krémové barvě Manila

Moderní sedací souprava Glader nyní v akci! Pokud hledáte novou pohovku, která bude elegantní a zároveň velmi pohodlná, určitě byste měli zvážit novou sedací soupravu Glader. Souprava je dostupná v krémové barvě Manila a skvěle se hodí do moderních interiérů.

Sestava 3+2+1

Tato sedací souprava je k dispozici v sestavě 3+2+1, takže si můžete vybrat, jak velkou soupravu potřebujete. Cena platí pro potah na fotografii, ale je možné si vybrat i jiný potah z široké nabídky, která je k dispozici.

Žinilková látka Manila

Potah je z měkké a na dotek příjemné žinilkové látky Manila. Tato látka má plyšovou strukturu a je velmi odolná proti oděru. Barva potahu nebledne a je odolná vůči světlu, takže se nemusíte bát, že by se potah po několika letech začal vybledávat.

Samozřejmostí je i kvalitní provedení, takže se nemusíte bát, že by se souprava rychle opotřebovala. Rozměry soupravy jsou následující: 3 – 180x75x74cm, 2 – 140x75x74cm, křeslo – 80x75x74cm.

Tato sedací souprava není rozkládací, ale i tak nabízí velký komfort a pohodlí. Plocha po rozložení je tedy nulová, ale to je malý detail v porovnání s tím, jak pohodlně si v této sedací soupravě odpočinete.

Nezapomeňte využít akci a pořídit si novou sedací soupravu Glader za akční cenu. Pokud máte zájem, navštivte stránku https://www.atcomplet.cz/produkt/designova-sedaci-souprava-glader-3-2-1-kremova-manila.

sedací souprava Glader

Zdroj: atcomplet.cz