Rubriky
Jan Zábrana

Nová sada povlečení AmeliaHome Feelfree pro jednolůžko z mikrovlákna!


Nová sada povlečení AmeliaHome Feelfree pro jednolůžko z mikrovlákna

Propadnete kouzlu jemných motýlků a romantické šedé barvy

Povlečení AmeliaHome je jako kouzelná deka, která vás obklopí svým pohodlím a vykouzlí vám krásné sny. Pokud toužíte po něčem, co vypadá decentně a nevyskakovat příliš do očí, sada povlečení AmeliaHome Feelfree je tím pravým. Barevná kombinace světle šedé barvy a motýlků vypadá velmi decentně a elegantně.

Sada povlečení AmeliaHome je vyrobena z mikrovlákna, což znamená, že povlak je velmi měkký i po mnoha praních. Nepotřebuje žehlení a nežmolkuje se. Stačí jej jednoduše vyprat v pračce na 60 °C a v dr dálkovém oku můžete vidět, jak rychle uschlo.

Je to jako moderní verze Popelky. Věřte mi, ta extra pohodlnost, kterou sada AmeliaHome Feelfree poskytuje, byla u Popelky rozhodně potřebná! Povlak je mekký jako tělové mléko, takže se nebudete cítit jako na druhém konci světa. A těžko budete hledat něco pohodlnějšího na spaní!

Chytrý materiál pro všechny, kdo tráví hodně času v posteli

Díky mikrovláknu a jemnému povrchu se sada AmeliaHome Feelfree hodí nejen pro spaní, ale také pro ty, kdo si rádi čtou, koukají na filmy nebo jednoduše relaxují v posteli. Tento materiál používají v dnešní době například také sportovci, protože dobře odvádí vlhkost a zamezuje pocení.

A to není vše! Mikrovlákno je velmi odolné vůči praskání, protože vlákna jsou mnohem pevnější než u klasické bavlny. Takže pokud Vám vychází z postele víc škrábanců než spaní, tato sada povlečení je tím pravým řešením.

Zamotáte se do svých nejkrásnějších snů a jako bonus ušetříte čas

Povlečení AmeliaHome je nejenom krásné, ale také praktické. Díky snadné péči získáte nejen krásné a hladké povlečení, ale také mnohem více času na vaše oblíbené činnosti. Sada AmeliaHome Feelfree vám ušetří nejen čas, ale také mnoho starostí. A to nejen v noci, ale i během dne. Vyberte si tedy s důvěrou tento kousek povlečení a užijte si maximální pohodlí během spaní!

A když už jsme u povlečení, tak CO TOHLE? Sada 2 povlečení z mikrovlákna na jednolůžko AmeliaHome Feelfree 155 x 220 cm Je to nádherný kousek povlečení ze stejné kolekce, jako jsme popisovali v článku výše. Výhodou je, že se jedná o set povlečení, takže přišetí dvou kusů k sobě vás nebude trápit. Tak aby se vám nikdy nechtělo z postele!