Rubriky
Jan Zábrana

Novinka od ASIR: Konferenční stolek ARSENAL v bílé barvě

Konferenční stolek ARSENAL

Konferenční stolek ARSENAL podněcuje arzenál nápadů, jak můžete využít jeho odkládací i skryté prostory. Spolehlivě Vás potěší nejen při poklidném sledování TV, ale i jako desertní nebo hráčský stolek při ofenzívnější návštěvě.

Stolek je vyroben z 18mm desek pokrytých 100% melaminem v dekoru cordoba a v bílé barvě. Tento designový kousek se bude hodit do každého moderního interiéru, kde nejen vynikne, ale také poslouží jako praktický pomocník.

Rozměry a konstrukce

Rozměry konferenčního stolku ARSENAL jsou dostatečně prostorné, aby se Vám na něj vešly všechny potřebné věci, které potřebujete během celého dne. Jeho rozměry jsou:

Šířka: 90 cm

Hloubka: 60 cm

Výška: 33 cm

Kromě hlavní pracovní plochy nabízí tento konferenční stolek i zásuvku s rozměry:

Šířka: 50 cm

Výška: 17cm

Konferenční stolek ARSENAL - zásuvka

Zásuvku může využít například jako úložný prostor pro vysílač nebo herní ovladač. Potěší Vás také jeho skrytá police, kam si můžete uložit třeba oblíbenou knihu nebo deník.

Tento moderní a elegantní kousek nábytku Vám doporučujeme v kombinaci s jinými produkty ASIR. Skvěle se hodí k sofa setům nebo k jiným nábytkovým kouskům ze stejné řady, kterou najdete na www.velkynabytek.cz.

Zkuste si konferenční stolek ARSENAL v různých variantách a najděte tu správnou barvu, jenž bude odpovídat Vašemu stylu. Tento kousek nábytku Vám bude sloužit mnoho let a jeho praktičnost oceníte nejen ve svém bytě nebo v rodinném domě, ale i v pracovním prostředí.