Rubriky
Jan Zábrana

Pletený puf LABEL51 GEBREID v army green barvě: recenze a názory zákazníků


O PRODUKTU

Tato podnožka od holandského výrobce stylového nábytku LABEL51 je vyrobena z pletené bavlny. Puf Vám určitě zlepší náladu, když si po náročném dni na něj položíte své nohy a zrelaxujete. Vyjímat se jistě bude jak v obývacím tak i v dětském pokoji. Tento jednoduchý designový kousek si prostě zamilujete. Výrobek je k dispozici v různých barvách a v různých velikostech.

S ČÍM LADIT

GEBREID je moderní puf, který se stane ozdobou vašeho interiéru. Skvěle zapadne do světlých i tmavých místností. Velmi pohodlný a příjemný na dotyk. Díky své variabilitě a možnosti použití se stane skvělým sluhou ve vaší domácnosti.

Výrobek je k dispozici v různých barvách a velikostech, což z něj činí velmi univerzálního pomocníka do každé místnosti. Kombinovat jej můžete s různými styly nábytku a doplňků a vždy budete mít jistotu, že puf vypadá skvěle.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Materiál sedáku: bavlna

Barva sedáku: armádní zelená

Rozměr šxhxv: 50x50x35 cm

Váha pufu: 3,2 kg

Puf LABEL51 GEBREID je velmi kvalitně zpracován a jeho materiály jsou pevné a odolné. Bavlněné vlákno je příjemné na dotyk a látka je dostatečně hustá, aby puf vydržel roky.

MONTÁŽ A PÉČE

Montáž není nutná, což z tohoto výrobku dělá velmi praktickou záležitost. Puf stačí pouze vybalit z obalu a můžete ho ihned používat. Pro péči o tuto podnožku je dostačující pouze otření případných nečistot vlhkým hadříkem.

Pletený puf LABEL51 GEBREID v army green barvě: recenze a názory zákazníků

Pro více informací o pleteném pufu LABEL51 GEBREID v armádní zelené barvě navštivte stránku Kupsinabytek.cz.