Rubriky
Jan Zábrana

Šikovná úložná komoda PREGGIO PG04 s černým lakem a kapitánským palubním designem od MEBLINE


Rozměry

Šířka: 100cm

Výška: 115cm

Hloubka: 41cm

Specifické informace

Barva: Černý / Captains Deck

Materiál: Nábytková deska(16mm) / HDF deska(3mm)

Dýha: ABS hrana

Nohy: Kovové

PUSH-TO-OPEN: Ano

Tento úložný nábytek od MEBLINE je ideálním řešením pro ty, kteří hledají kvalitní a praktický nábytek. S jeho rozměry 100 x 115 x 41 cm se perfektně vejde do každého pokoje a nabízí dostatek úložného prostoru.

Šikovná úložná komoda PREGGIO PG04 přináší svůj nezaměnitelný styl s černým lakem a kapitánským palubním designem. Díky tomuto designu se tato komoda snadno začlení do jakéhokoliv interiéru a dodá mu na útulnosti.

Materiál, ze kterého je komoda vyrobena, se řadí mezi kvalitní materiály, které jsou odolné vůči otěru a poškrábání. Nábytková deska v kombinaci s HDF deskou zaručuje vysokou pevnost a dlouhou životnost komody.

Na komodě jsou použity abs hrany a kovové nohy, což zajišťuje stabilitu a extrémní pevnost. Díky Push-to-open systému si můžete úložné prostory snadno a pohodlně otevřít a zavřít.

Pokud hledáte nábytek, který nejenže vypadá dobře, ale také je funkční a vysoce kvalitní, tak je komoda PREGGIO PG04 od MEBLINE ideální volbou.

Chcete získat tuto šikovnou úložnou komodu? Navštivte nás na www.srovnavacnabytku.cz, kde si můžete tento výrobek zakoupit a získat navíc 24 měsíční záruku.

Komoda PREGGIO PG04

Komoda PREGGIO PG04 vám nabízí dostatek úložného prostoru a zároveň dodá vašemu interiéru na stylu a útulnosti. Je to kvalitní a pevný nábytek, který vám bude sloužit mnoho let a jistě vás nezklame.

Pořiďte si ji dnes a užijte si funkční a stylový nábytek od MEBLINE.