Rubriky
Jan Zábrana

Sprchový set Novaservis černá KIT201.5 – luxusní doplněk vaší koupelny


Popis produktu

Sprchový set Novaservis černá KIT201.5 je luxusní doplněk vaší koupelny. Tento vynikající produkt vám nabízí celkem 3 různé funkce. Udávaná délka produktu je 78 cm. Celková délka hadice sprchy je 1,5 metrů. Průtok sprchového setu je 6 litrů/minutu.

Vlastnosti produktu

Produkt je vyroben z kvalitních materiálů. Jeho provedení včetně provedení černé barvy se snadno začlení do jakéhokoliv designu koupelny. Sprchový set je velmi snadno ovladatelný a použití je velmi pohodlné. Určitě oceníte i jeho nízkou hmotnost. Pokud hledáte luxusní doplněk do vaší koupelny, tak vás toto provedení určitě nezklame.

Zákaznické recenze

Nadšení zákazníci

Jan: Koupil jsem si tento sprchový set a jsem opravdu nadšený. Je to luxusní doplněk do mé koupelny. Ovládání je velmi snadné a používám ho každý den. Určitě doporučuji.

Lucie: S tímto sprchovým setem jsem moc spokojená. Barva je krásná a jeho používání je velmi pohodlné. Navíc je i velmi lehký a snadno se čistí.

Nespokojení zákazníci

Michal: Bohužel, jsem s tímto produktem velmi nespokojen. Byl jsem zklamán jeho kvalitou. Po použití se mi začal kazit a průtok vody byl velmi špatný.

Jak na tento produkt sleva

Pokud byste chtěli tento produkt pořídit s výhodnou slevou, tak navštivte naši stránku zbývají už poslední kusy za skvělou cenu. Tuto nabídku určitě nevynechejte.

Výhody a nevýhody

Výhody

  • Kvalitní materiály: Produkt je vyroben z nejkvalitnějších materiálů.
  • 3 různé funkce: Sprchový set nabízí celkem 3 různé funkce.
  • Nízká hmotnost: Sprchový set je velmi lehký a snadno se s ním pracuje.

Nevýhody

  • Nedostatečná kvalita: Někteří zákazníci si stěžovali na nedostatečnou kvalitu produktu.
  • Cena: Někteří zákazníci si stěžovali na jeho vysokou cenu.

Závěr

Sprchový set Novaservis černá KIT201.5 je skvělým doplňkem do vaší koupelny. Nabízí celkem 3 různé funkce a jeho ovládání je velmi snadné a pohodlné. Pokud hledáte luxusní a kvalitní sprchový set, tak vám můžeme tento produkt jen doporučit.