Rubriky
Jan Zábrana

Strana Rohová sedačka DARPOL 13 – levá strana, modrá látka a dekorativní polštáře


Rohová sedačka DARPOL 13 – levá strana, modrá látka a dekorativní polštáře

Pohodlné a stylové řešení pro váš obývací pokoj – to je rozkládací rohová sedačka DARPOL 13!

Provedení: LEVÉ

Zadní část sedačky je potažená látkou, je tedy možné postavit ji kdekoliv v prostoru. A co víc, rozkládací funkce vám umožní mít k dispozici pohodlnou postel pro hosty.

Rohová sedačka DARPOL 13 - levá strana, modrá látka a dekorativní polštáře

Velikost sedačky je přesně na míru pro váš obývací pokoj! Sedačka má rozměr 280×70/90×205 cm, vysoký sed a rozložená plocha na spaní 125×198 cm.

Vzhledem k jedinečnému mechanismu rozkladu (delfín), není nutné sedačku posouvat od zdi, a tak maximalizujete prostor v obývacím pokoji.

Na výběr máte také z různých barev potahové látky. My nabízíme variantu MODRÁ – konkrétně látka Soro 76.

A aby nebyla sedačka jen praktická, ale také krásná na pohled, jsou k ní v ceně přidány dekorativní polštáře. Díky nim se sedačka stane oblíbeným místem nejen pro spánek, ale také pro relax při sledování oblíbeného filmu nebo poslechu hudby.

Dekorativní polštáře k rohové sedačce DARPOL 13

A nakonec, abyste se o svůj nákup nemuseli bát, dodáváme sedačku v demontu (díky čemuž šetříme místo při přepravě) a poskytujeme zákazníkům plnou dvouletou záruku na tento produkt.

Objednejte si tuto pohodlnou a krásnou rohovou sedačku DARPOL 13 zde: www.nabytekted.cz/produkt/rozkladaci-rohova-sedacka-darpol-13-modra-latka-dekorativni-polstare-leva