Rubriky
Jan Zábrana

Stylové nástěnné hodiny Ambia Home v barevném provedení 58 cm


Stylové nástěnné hodiny Ambia Home

Barevné provedení 58 cm

V dnešní době je design důležitým prvkem, který ovlivňuje naše chování i náladu. Pokud máme doma krásné věci, které se nám líbí, cítíme se lépe a pohodlněji. Co kdybychom si tedy do svého bytu pořídili nějaké stylové nástěnné hodiny? Jedním z dobrých kandidátů jsou nástěnné hodiny Ambia Home.

Barevné provedení

Hodiny Ambia Home jsou k dostání v různých barvách, takže si můžete vybrat ten, který se bude nejlépe hodit k vaší výzdobě pokoje. Pro ty, kteří upřednostňují přírodní tóny, jsou ideální hnědé hodiny. Pokud se orientujete spíše na moderní a minimalistický design, můžete si pořídit černé hodiny. Poslední volbou jsou béžové hodiny, které jsou skvělým kompromisem mezi přírodními a moderními prvky.

Velikost hodin

Jeden z nejdůležitějších faktorů při výběru nástěnných hodin je samozřejmě jejich velikost. Nástěnné hodiny Ambia Home jsou k dostání v rozměru 58 cm. Tuto velikost lze považovat za ideální, pokud hledáte hodiny, které budou viditelné z dálky.

Vyrobena z kvalitních materiálů

Hodiny Ambia Home jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, především z MDF a papíru. Tato kombinace dává hodinám pevnou a stabilní základnu, díky které budou moci být umístěny prakticky kdekoliv.

Proč právě tyto hodiny?

Pokud hledáte nástěnné hodiny, které se mohou pyšnit stylovým designem a vysokou kvalitou zpracování, určitě stojí za to zaměřit se na hodiny Ambia Home. Jejich barevné provedení, velikost a kvalitní materiály jsou jen některé z důvodů, proč si je zamilujete.

Pokud si chcete nástěnné hodiny Ambia Home pořídit, můžete je zakoupit například na stránkách naradi-cz.cz. Cena hodin se pohybuje kolem 800 korun, což je více než přiměřená cena za hodiny, které vám mohou sloužit po celá léta.

Hodiny Ambia Home hnědé
Hodiny Ambia Home černé
Hodiny Ambia Home béžové
Detail hodin Ambia Home