Rubriky
Jan Zábrana

Stylové závěsné svítidlo Nice Lamps Edo v černo-šedém provedení

Závěsné svítidlo Nice Lamps Edo

Osvětlení dokáže dokreslit vzhled celého interiéru. Nepodceňte proto jeho výběr a nechte se nalákat na stylové produkty od značky Nice Lamps. Při výrobě kladou důraz jak na kvalitní materiály, tak i moderní a nadčasový design.

Edo je jedním z modelů této značky, který zaujme svým minimalistickým a elegantním vzhledem. Svítidlo se skládá z kruhového plechu, na který jsou připevněny dva protilehlé rohy z tmavého dřeva a dva závěsné kabely. Ty můžete podle potřeby upravit a nastavit délku svítidla.

Kvalitní materiály

Závěsné svítidlo Nice Lamps Edo je vyrobeno z kvalitních materiálů, které zaručují jeho dlouhou životnost a odolnost proti poškození. Kruhový plech je z oceli, na kterou je nanášena černo-šedá barva. Protilehlé rohy jsou pak vyrobeny z tmavého dřeva, což dodává celému svítidlu přírodní a pohodový vzhled.

Moderní design

Závěsné svítidlo Nice Lamps Edo se postaví do popředí interiéru a stane se zajímavým designovým doplňkem. Jeho minimalistická a jednoduchá konstrukce zapadne do moderního prostředí, ale zároveň si najde své místo i v tradičních interiérech. Světlo se rozptýlí dolů a dokáže krásně prosvítit celý prostor pod ním.

Závěsné svítidlo pro moderní interiér

Závěsné svítidlo Nice Lamps Edo je vhodné do interiérů, které jsou moderně zařízené a mají minimalistický charakter. Hodí se například do krbových místností, kde dokáže vytvořit útulnou atmosféru, do kuchyní, kde dobře vynikne nad kuchyňským ostrovem, nebo do ložnic, kde zaručí příjemné a útulné osvětlení.