Rubriky
Jan Zábrana

Vonný vosk Goose Creek s vůní větrem vyfoukané bavlny – 65 hodin vůně v aromalampě

Provoňte si byt hebkou bavlnou, která na svěžím vánku a v horkém slunci uschla a rozvoněla se tóny santalového dřeva a jemných květin. Nechte se unést na vlně aromatických vůní vosků Goose Creek, které se vyrábí v USA za použití těch nejkvalitnějších surovin. Nenajdete v nich žádné škodlivé chemické látky ani olovnaté složky.

65 hodin vůně v aromalampě

Vonný vosk je pečlivě zabalený v plastové krabičce s víčkem, ze kterého vždy odlomíte jeden kus a vložíte do aromalampy. Výhodou vosků je možnost znovupoužití – po dohoření vosk ztuhne a můžete ho poté znovu zapálit. Není ani zapotřebí vosk dolévat vodou. Jedna krabička vosku obsahuje 6 kusů a vůně vydrží až 65 hodin.

Koupit produkt můžete zde: https://www.isolund.cz/produkt/vonny-vosk-do-aromalampy-goose-creek-vetrem-vyfoukana-bavlna-65-hodin-horeni

Jak používat vonný vosk

1. Vyberte si vonný vosk, který Vás zaujal. Využijte náš široký sortiment vosků Goose Creek s různými vůněmi.

2. Odlomte jeden kus vosku z krabičky a vložte ho do aromalampy. Je zapotřebí mít pouze jeden kus vosku, více kusů se nerozpustí a mohou být nebezpečné.

Aromalampa s vonným voskem

3. Zapalte svíčku pod aromalampou a počkejte, až se vosk rozpustí. Vůně se postupně rozptýlí po místnosti a vydrží až 65 hodin.

Kde nakoupit vonné vosky Goose Creek

Vonné vosky Goose Creek můžete zakoupit na několika e-shopech s kosmetikou nebo drogerií a také v kamenných prodejnách s dekoračními doplňky.

Příkladem takového eshopu je Isolund.cz, a to přímo s odkazem na náš vybraný produkt Vonny vosk do aromalampy Goose Creek Vetrem vyfoukana bavlna – 65 hodin horeni, který vám poskytne až 65 hodin krásné vůně.

Vonný vosk Goose Creek s vůní Větrem vyfoukané bavlny

Nechte se unést vůní větrem vyfoukané bavlny, když se usadíte do gauče po náročném dni a nechte vůni vosku Goose Creek, aby vaše tělo i mysl uklidnila a naladila na odpočinek.